دستگاه تک کله لحافدوز اکسون ماشین 

دستگاه تک کله لحافدوز ایرانی

 شرکت اکسون ماشین به عنوان اولین تولید کننده دستگاه تک کله لحافدوز در کشور عزیزمان « ایران » از ابتدای سال ۱۳۹۹ سری جدید دستگاه های تک کله لحافدوز با مشخصات زیر را به بازار عرضه کرد.

 این دستگاه با یکی از بهترین چرخ های خیاطی تولید شده در کشور چین که قابلیت های زیر را دارا بوده، تولید شده است:

 ۱.ضخیم دوز: قابلیت دوخت چرم، اسفنج، لایی لحافی و تشک مسافرتی

 ۲.سرعت بالا: این دستگاه امکان دوخت تا سرعت ۳۰۰۰RPM را دارد.

 ۳.موتورهای سروو: این نوع موتورها که نسل جدید آن در دستگاه لحافدوز اکسون ماشین استفاده شده است؛ دارای دقت فوق العاده بالا و سرعت زیادی هستند.

 ۴.قیچی سرنخ زن اتومات: این امکان کمک میکند که پس از اتمام هر طرح، سرنخ رو و زیر توسط قیچی تهیه شده برروی چرخ خیاطی به صورت اتومات بریده شود و به تمیز بودن دوخت محصول نهایی کمک شایان توجهی میکند.

 ۵.میزکار و فریم اضافی: دستگاه لحافدوز تک کله اکسون ماشین به همراه یک میزکار حرفه ای مخصوص این کار و دو عدد فریم با سایز مورد نظر خریدار ارائه می شود.

 ۶.پنوماتیک: با توجه به وجود جک بالا و پایین کننده چرخ خیاطی که حکم محور Z را در حرکت چرخ خیاطی ایفا می کند، خارج کردن محصول آماده از زیر دستگاه و جازدن و تنظیم محصول جدید به داخل دستگاه، تسهیل یافته و با سرعت بالاتری انجام می پذیرد و طرح هایی که نیاز به جامپینگ دارند با دقت و کیفیت بالاتری دوخته می شود.

 *گارانتی معتبر شرکت اکسون ماشین که به مدت ۱۲ ماه روی این دستگاه وجود دارد سبب آرامش و امنیت خاطر مشتریان می شود*

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های دفتر مجموعه تماس حاصل نمایید و برای بازدید از عکس ها و ویدئو های بیشتر، ما را در صفحات آپارات و اینستاگرام و تلگرام دنبال کنید.

https://www.instagram.com/bedmachinery/

https://aparat.com/v/KcdoT

https://t.me/AxonMachine